EURUSD 1.1430 USDJPY 112.23 USDCAD 1.3428 EURCZK 25.732 USDCZK 22.504 EURPLN 4.2803 USDPLN 3.7448
EURUSD 1.1430 USDJPY 112.23 USDCAD 1.3428 EURCZK 25.732 USDCZK 22.504 EURPLN 4.2803 USDPLN 3.7448

Založte si reálný účet

Založte si reálný účet

Skvělé podmínky pro obchodování!

Založte si demo účet

Založte si demo účet

Obchodujte s virtuálním milionem

Demo účet - MetaTrader 4

Demo účet - MetaTrader 4

Vyzkoušejte klasiku

Semináře a webináře

Semináře a webináře

Bezplatně každé úterý a čtvrtek

Politika ochrany osobních údajů | HighSky Brokers

Osobní údaje budou shromažďovány a zpracovány pro reklamní a marketingové účely a pro účely pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí společnosti. Osobní údaje budou zpracovávány automaticky i manuálně jak společností tak jejími zaměstnanci a spolupracujícími osobami. Osobní údaje mohou být zpřístupněny orgánům veřejné správy pro účely plnění zákonných povinností a dalším vybraným osobám, které na smluvním základě poskytují služby společnosti.

 

Subjekt údajů má  právo ke svým osobním údajům přistupovat a žádat o jejich opravu. Dále má subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení a také požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav (dále jen „Žádost“). Nevyhoví-li správce nebo zpracovatel takové žádosti, má subjekt údajů právo obrátit se přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů (dále jen „Úřad“).

 

Tento postup nevylučuje, aby se subjekt obrátil na Úřad přímo. Subjekt má právo být informován o této Žádosti a také o blokování, opravě, doplnění nebo likvidaci jeho osobních údajů.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij