EURUSD 1.1353 USDJPY 109.41 USDCAD 1.3322 EURCZK 25.598 USDCZK 22.539 EURPLN 4.2795 USDPLN 3.7698
EURUSD 1.1353 USDJPY 109.41 USDCAD 1.3322 EURCZK 25.598 USDCZK 22.539 EURPLN 4.2795 USDPLN 3.7698

Založte si reálný účet

Založte si reálný účet

Skvělé podmínky pro obchodování!

Založte si demo účet

Založte si demo účet

Obchodujte s virtuálním milionem

Demo účet - MetaTrader 4

Demo účet - MetaTrader 4

Vyzkoušejte klasiku

Semináře a webináře

Semináře a webináře

Bezplatně každé úterý a čtvrtek

Klient je ve středu zájmu veškeré naší činnosti

Obchodujte úspěšněji!

Sledujte naše videa:

 

 

 

Jsme blízko našim Klientům

 

Jsme místní

Vždy se snažíme poskytovat našim klientům informace, které potřebují, prostřednictvím ústřední kanceláře ve Vodičkově ulici na Praze 1 a našeho týmu školených zástupců, kteří Vám jsou k dispozici osobně, telefonicky, na emailu nebo v rámci webinářů.

 

Silný legislativní rámec

Jako obchodník s cennými papíry působíme pod dohledem České národní banky. Své služby nabízíme v souladu s licencí, kterou nám tento orgán udělil, a své povinnosti bereme velmi vážně.

 

Peněžní prostředky, které si naši klienti uloží, jsou chráněny českým Garančním fondem obchodníků s cennými papíry.

 


 

Zodpovíme všechny dotazy

 

Přátelský zákaznický servis

Spojte se s námi telefonicky, emailem, nebo osobně. Rádi Vám pomůžeme s jakýmikoli Vašimi případnými dotazy, které se týkají finančních trhů a našich produktů.

 

Bezplatné vzdělávací materiály a analýzy

Získejte více informací o všech aspektech obchodování na finančních trzích díky vzdělávacím materiálům a analýze trhu, které jsou zveřejňovány na našich webových stránkách.

 

Semináře

Naše semináře a webináře představují dobrý způsob, jak si obohatit vlastní zkušenosti a podělit se o své názory s ostatními obchodníky, kteří mají stejné zájmy jako Vy.

 


 

Zajišťujeme technologii pro obchodování nové generace

 

Metatrader 4 / MetaTrader 5 – špičková obchodní platforma

Naše nabídka se zakládá na obchodní platformě, která definuje nový standard v oblasti obchodování na devizovém trhu/finančních trzích. Její ovládání je intuitivní a snadno ji používají i začátečníci. Přesto je natolik výkonná, že poskytuje prakticky neomezené možnosti i těm nejpokročilejším obchodníkům.

 

Zadávejte příkazy přímo z grafů

Díky naší obchodní platformě je snadné nastavit příkaz k prodeji cenných papírů při dosažení určitého kurzu za účelem omezení ztrát (stop loss)/případně uzavření zisku (take profit) nebo definovat nový příkaz. To lze provést i přímo z grafů, což Vám umožňuje na daném místě použít výsledky Vaší grafické analýzy.

 

Zautomatizujte svoje obchodování

Obchodujte bez emocí. Vyzkoušejte a zautomatizujte si jakoukoli strategii obchodování pomocí integrovaného programovacího jazyka MQL5, který byl vyvinut speciálně pro tento účel. Získejte nové nápady a bezplatné příklady z knihovny kódové báze.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij