EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756
EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756

Založte si reálný účet

Založte si reálný účet

Skvělé podmínky pro obchodování!

Založte si demo účet

Založte si demo účet

Obchodujte s virtuálním milionem

Demo účet - MetaTrader 4

Demo účet - MetaTrader 4

Vyzkoušejte klasiku

Semináře a webináře

Semináře a webináře

Bezplatně každé úterý a čtvrtek

Klademe si za cíl zajišťovat našim klientům vysoce moderní prostředí pro obchodování bez ohledu na to, kde se nacházejí

Našim cílem je podílet se na rozvoji kultury investování na finančních trzích v Evropské unii v postavení jedné z předních makléřských společností určených pro drobné klienty. Na dosažení tohoto cíle pracujeme prostřednictvím rozvoje svých investičních služeb na základě špičkové technologie pro obchodování, vyhledáváním možností pro inovace v každém ohledu naší činnosti a budováním poctivých vztahů s naším nejbližším okolím.

 

Technologie

Jsme předsvědčeni o tom, že technologie je klíčovým faktorem k tomu, abychom se dokázali vypořádat s dynamikou moderních finančních trhů. Našim klientům poskytujeme obchodní platformu nové generace, která je schopná si poradit i s těmi nejrafinovanějšími investičními strategiemi.

 

Inovace

Usilujeme o to, abychom byli ve všech ohledech v naší činnosti novátorští. Vzhledem k tomu, že jsme první makléřskou společností v České republice, která nabízí CFD kontrakt jako svůj vlastní produkt, neustále se svým klientům snažíme poskytovat nové produkty, výhodnější ceny a kreativní obsah i prvky.

 

Jasná pravidla

Jsme přesvědčeni o tom, že jasně vymezená pravidla a vzájemný respekt představují základ k vybudování poctivých a čestných vztahů s naším nejbližším okolím – našimi klienty, partnery a zaměstnanci.

 

Týmový duch

Starost o rozvoj a spokojenost našich zaměstnanců je pro nás klíčem k úspěchu. Naši zaměstnanci jsou erudovaní a nadšení pro svou práci a poskytují našim klientům pomoc vždy, když ji potřebují.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij