EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756
EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756

Založte si reálný účet

Založte si reálný účet

Skvělé podmínky pro obchodování!

Založte si demo účet

Založte si demo účet

Obchodujte s virtuálním milionem

Demo účet - MetaTrader 4

Demo účet - MetaTrader 4

Vyzkoušejte klasiku

Semináře a webináře

Semináře a webináře

Bezplatně každé úterý a čtvrtek

Podmínky používání internetových stránek společnosti HighSky Brokers, a.s.

Obecné pravidlo

Tyto webové stránky mohou být použity pro osobní účely

 

Pro podrobnosti si prosím přečtěte celý článek

Majitelem internetových stránek umístěných pod doménou highsky.cz (dále jen „internetové stránky“) je společnost HighSky Brokers, a. s. (dále jen „společnost“), která tyto stránky také provozuje. Internetové stránky, jejich obsah a struktura jsou autorským dílem a jako takové jsou chráněny autorským právem. Internetové stránky je možné používat striktně pouze pro osobní potřebu jejich návštěvníka nebo uživatele (dále jen „uživatele“).

 

Jakékoliv jejich užití (např. šíření, kopírování, zpracování či úprava) s výjimkou čtení nebo prohlížení pro osobní potřebu, je zakázáno. Je zakázáno spojit obsah internetových stránek stránek s jiným autorským dílem nebo na obsah internetových stránek hypertextovým odkazem (linkem) nebo obdobným způsobem přímo odkazovat. Je také zakázáno obsah internetových stránek archivovat, rozšiřovat nebo sdělovat veřejnosti, systematicky zpracovávat nebo využít k vytvoření databáze. Jakákoliv výjimka z výše uvedených zákazů a omezení může být udělena pouze na základě výslovného souhlasu společnosti.

 

V souladu s předchozím ustanovením je užití internetových stránek omezeno také jejich účelem. Účel internetových stránek je výhradně a pouze informativní. Informace obsažené na internetových stránkách nelze považovat za návrh na uzavření smlouvy, právní radu, investiční poradenství, investiční doporučení nebo analýzu investiční příležitosti. Společnost nenese žádnou odpovědnost za užití internetových stránek, jejich obsahu a obsažených informací  v rozporu s jejich účelem.

 

 Informace obsažené na internetových stránkách nelze považovat za úplné a vyčerpávající. Ačkoliv je přípravě obsahu internetových stránek věnována maximální pozornost a pečlivost, případné chyby nebo nepřesnosti nelze nikdy úplně vyloučit; společnost neručí za případnou škodu takto způsobenou. Společnost si vyhrazuje právo obsah internetových stránek nebo jejich část kdykoliv doplnit, upravit, změnit nebo odstranit. Společnost také neručí za případnou škodu způsobenou dočasnou nebo trvalou nedostupností internetových stránek bez ohledu na skutečný důvod nebo osobu, které nedostupnost způsobily nebo zapříčinily.

 

Společnost shromažďuje nebo zpracovává osobní údaje uživatelů pouze s jejich předchozím souhlasem nebo vyžaduje-li to zákon, a to vždy v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, tj. především vždy v souladu se stanoveným účelem. Společnost uchovává osobní údaje pouze po dobu, která je nezbytná k účelu jejich shromáždění nebo zpracování. Po jejím uplynutí jsou příslušné osobní údaje likvidovány.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij