EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756
EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756

Založte si reálný účet

Založte si reálný účet

Skvělé podmínky pro obchodování!

Založte si demo účet

Založte si demo účet

Obchodujte s virtuálním milionem

Demo účet - MetaTrader 4

Demo účet - MetaTrader 4

Vyzkoušejte klasiku

Semináře a webináře

Semináře a webináře

Bezplatně každé úterý a čtvrtek

Ve všech ohledech naší činnosti myslíme vždy na své klienty

Neustálá péče o naše klienty definuje aspekty veškeré naší činnosti. Nabízíme jim možnost vyzkoušet si dobrodružství ve světě finančních trhů a naučit se pravidlům, která ovládají tržní mechanismy. Objasňujeme jim možnosti a rizika, které jsou nedílnou součástí každého finančního trhu. Naši klienti mohou tyto znalosti využít k investování na finančním trhu na základě moderních technologií a jasných, transparentních pravidel, která pro ně zajišťujeme.

 

Naše kultura

Přátelská a otevřená. Není třeba nic dalšího dodávat.

 

Vzdělávání

Pochopit finanční trhy není rozhodně jednoduché. Neustále se snažíme pomáhat našim klientům s tímto úkolem tak, že jim na svých webových stránkách dodáváme rozsáhlé výukové materiály, pořádáme semináře a jejich online verzi - webináře.

 

Naši zaměstnanci

Máme stejný zápal pro věc jako naši klienti. Finanční trhy jsou nevyčerpatelným zdrojem motivace ke studiu a seberozvoji našich zaměstnanců.

 

Komunikace

Snažíme se zodpovědět všechny případné dotazy našich klientů bez ohledu na jejich složitost. Pokud nejsme schopni vyřešit problém na místě, provedeme další šetření a spojíme se s Vámi v co možná nejkratší době.

 

Neustálé zlepšování

Rádi si poslechneme názory a doporučení našich klientů, tato zpětná vazba je vždy vítaná. Neustále hledáme možnosti zkvalitnění a zlepšení našich služeb a způsobu jejich poskytování. Nejlepším odborníkem v této oblasti, kterého se můžeme zeptat na názor, je samotný klient. 

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij