EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756
EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756

Založte si reálný účet

Založte si reálný účet

Skvělé podmínky pro obchodování!

Založte si demo účet

Založte si demo účet

Obchodujte s virtuálním milionem

Demo účet - MetaTrader 4

Demo účet - MetaTrader 4

Vyzkoušejte klasiku

Semináře a webináře

Semináře a webináře

Bezplatně každé úterý a čtvrtek

Platforma MetaTrader 5 je uživatelsky vstřícnou špičkovou obchodní platformou

Obchodujte úspěšněji!

Sledujte naše videa:

 

 

Platforma MetaTrader 5 poskytovaná společností HighSky Brokers je nástrojem pro snadné investování a analýzu finančních trhů online. Pokročilejší uživatelé zároveň naleznou mnoho možností, které jim pomohou uskutečňovat i ty nejnáročnější obchodní strategie. Tato část se zabývá klíčovými otázkami nutnými k provedení prvních kroků na obchodní platformě.

 

Doporučujeme Vám, abyste se řídili touto částí a zároveň procvičovali praxi na demo účtu, který společnost HighSky Brokers zřídila pro tento účel. Plně tak využijete předkládaný materiál. Je proto nezbytné si nejprve stáhnout platformu MetaTrader 5 v sekci Založit demo účet.

 


  

První kroky s naší obchodní platformou budou také mnohem snadnější, pokud se čtenář seznámí s obecnými principy souvisejícími s finančními instrumenty, jež jsou k dispozici na platformě MetaTrader, uvedené v části Základní informace o CFDs.

 


 

Obrázek níže představuje celkový pohled na platformu MetaTrader 5 hned po založení prvního demo účtu.

 

obchodni platforma

 

V okně okně Přehled trhů na horní levé straně obrazovky se udávají ceny v reálném čase na všech trzích, které jsou k dispozici pro obchodování na demo účtu. Pro každý trh se zobrazují aktuální ceny transakcí, čas, kdy naposled došlo ke změně cen, a další informace. Všechny dostupné nástroje si zobrazíte kliknutím pravého tlačítka myši kdekoli v okně a volbou možnosti Zobrazit vše v kontextovém menu. K zobrazení všech dostupných trhů je třeba se posunout v okně směrem dolů pomocí posuvníku po jeho pravé straně.

 

Většinu pracovní plochy v okně obchodní platformy zaujímají grafická znázornění cen. Pro investory, kteří provádějí technickou analýzu, jsou základem pro přijetí vlastních obchodních rozhodnutí. Více informací o analýze grafů lze nalézt v sekci věnované technické analýze.

 


 

Grafická okna lze posunout a umístit podle potřeb uživatele, lze i změnit barvy (kliknutím pravého tlačítka myši kdekoli v grafu a výběrem možnosti Vlastnosti v kontextovém menu, dále pak možnosti Barvy).

 

obchodni platforma, vlastnosti

 

Okno Nástroje , standardně umístěné na spodní straně obrazovky, zobrazuje nejdůležitější údaje související s Vaším obchodním účtem. Aktuální hodnota peněžních prostředků a otevřených pozic na účtu je uvedena pod názvem Majetek , zatímco Dostupná marže  udává výši peněžních prostředků, které jsou k dispozici pro transakci nebo výběr. V tomto okně budou zobrazeny také všechny otevřené pozice.

 

Možnosti v menu a ikony v horní  části okna platformy umožňují kontrolovat analytické nástroje a různá nastavení programu.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij