EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756
EURUSD 1.1319 USDJPY 111.89 USDCAD 1.3316 EURCZK 25.600 USDCZK 22.607 EURPLN 4.2732 USDPLN 3.7756

Založte si reálný účet

Založte si reálný účet

Skvělé podmínky pro obchodování!

Založte si demo účet

Založte si demo účet

Obchodujte s virtuálním milionem

Demo účet - MetaTrader 4

Demo účet - MetaTrader 4

Vyzkoušejte klasiku

Semináře a webináře

Semináře a webináře

Bezplatně každé úterý a čtvrtek

Investování na finančních trzích může mít různé podoby, od koncepčního obchodování, přes adrenalinovou zábavu či prestižní koníček, až po chladnokrevnou honbu za ziskem

Obchodujte úspěšněji!

Sledujte naše videa:

 

 

Pokud na finančních trzích teprve podnikáte první krůčky, tato sekce je určena právě Vám.

 

Je součástí našich webových stránek a je určena pro každého, kdo by chtěl získat široký přehled o nejdůležitějších tématech, která se vztahují k aktivnímu investování.

 

Klíčová problematika, s níž Vám doporučujeme se seznámit, zahrnuje:

 

 


 

 investování, trhyFinanční trhy

 

Zjistěte, jak trhy fungují, co je ovlivňuje a na co si dát pozor vzhledem k jejich různým charakteristikám. Od politického zpravodajství po počasí, na rychle se měnícím trhu je důležité všechno!

 

Pro každého investora je klíčově důležité pochopit rozdíly mezi nesčetnými aktivy, s nimiž se obchoduje na různých trzích. Více se dozvíte zde.

 

 

 


 

Psychologie trhupsychologie trhu

 

Emoce jsou faktorem, jejž nelze ignorovat u žádného individuálního obchodníka, který působí na finančních trzích. Je možné konstatovat, že ovládání vlastních emocí je jedním z klíčových faktorů potenciálního úspěchu na finančních trzích. I ten nejchytřejší obchodní nápad může skončit neúspěchem, pokud své emoce nezvládáme.

 

Zjistěte více o emocích a typických psychologických efektech, s nimiž se musejí investoři potýkat, a možná si uvědomíte, že čelíte podobným problémům jako ostatní obchodníci. Zde se o tomto tématu dozvíte více.

 


 

Obchodní platformaobchodni platforma, metatrader

 

Naše obchodní platforma MetaTrader 5 definuje novou generaci obchodních platforem – je výkonným nástrojem pro obchodování na finančních trzích se společností HighSky Brokers.

 

Pokud teprve začínáte, zjistíte, že MetaTrader 5 je software, který se snadno používá, jeho ovládání je intuitivní a umožní Vám naplno využít svoji první zkušenost s obchodováním. Zde se dozvíte více.

 

 


 

Fundamentální analýza

 

Fundamentální analýza je klíčovým prvkem jakékoli analýzy trhu. Média, investoři a ekonomové vyhodnocují ekonomiku a cenové hladiny především na základě fundamentálních prvků, kterými jsou úrokové sazby, inflace, výroba, míra nezaměstnanosti a další.

 

Jedná se o nejoblíbenější druh analýzy, která je obvyklá u střednědobých/dlouhodobých investic. Přečtěte si více na toto téma.

 

 


 

Technická analýzaTechnická analýza

 

Technická analýza představuje jiný přístup k problému vyhodnocení situace na trhu. Ani se nesnaží pochopit, proč se ceny chovají určitým způsobem, jednoduše se soustředí na otázku, kam směřují. K dispozici je velké množství nástrojů, které pomáhají obchodníkům, kteří jednají na základě technické analýzy, při identifikaci příležitostí k nákupu a prodeji.

 

Průzkum volatility, ukazatele průměrné ceny, úrovně odporu a podpory – to je pouze několik nástrojů, které máte k dispozici, aby Vám napomohly v provádění transakcí. Obchodníci používají tento druh analýzy obvykle pro krátkodobé/střednědobé investice. Přečtěte si více na toto téma.

 


 

Druhy transakcídruhy transakci

 

Každý, kdo se zajímá o aktivní obchodování na finančních trzích, ale nemůže si dovolit strávit u počítače zbytečně moc času, může zvážit využití čekajících příkazů (tzv. pending orders). Základní myšlenka je prostá – po definování čekajícího příkazu ze strany obchodníka bude tento pokyn působit dál i tehdy, kdy obchodník spí nebo je zaměstnán jinými činnostmi.

 

Různé druhy pokynů umožňují uzavřít pozici automaticky, jakmile ceny dosáhnou předem stanovené úrovně, nebo otevřít novou pozici, pokud budou splněny předem vymezené podmínky. Různé typy pokynů mohou být užitečné v různých tržních podmínkách. Přečtěte si více na toto téma.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij